Převlasený Harley Ken

11. června 2011 v 11:58 | surfinie |  Barbie
Konečně jsem se odhodlala a definitivně se rozhodla, že Harleye převlasím.

Původně jsem k tomuto účelu chtěla koupit druhého, ale to je v nedohlednu, takže jsem se vrhla na svého stávajícího. Ke stylizaci mě inspirovala rozečtená série True Blood, a to postava Erika Northmana. Je to viking přeměněný před cca 1000 lety na upíra. Knižní Erik se mi líbí mnohem víc než seriálový, takže moje inspirace je z knížky. kdo by hledal podobu se seriálovým Erikem, bude hledat marně :-)
Moc se k němu nehodí ta kérka, ale zatím jsem nesebrala odvahu k odstranění.
Taky je na upíra trochu opálenější, ale co už :-)
Vlaseno je mým oblíbeným acetátem, odstín icy blond.
Kdo se případně chystá na převlasení Harleye, mám jeden technický postřeh. Harley má vlasy vevnitř polité lepidlem, takže se připravte, že odstranění původního porostu je tuhý boj. V první chvíli jsem se vyděsila, že to vůbec nepůjde, ale nakonec jsem zvítězila.
Hlava je na kotvě, vyndat mi šla hezky, lehce, bez nahřívání.
Vlasy budu ještě trochu zkracovat.
Hank acetátu přichází ve snůpku délky 38'' což je cca 96 cm, při vlasení Cutieho jsem zkrátila hank na třetiny, množství vyšlo akorát na jednu hlavu a délka byla pod pas. Tady jsem rozstříhala hank na čtvrtiny a délka je pořád dostačující navíc mi zbyla menší polovina hanku, přitom Harley je navlasený opravdu hustě.

A tady už je Erik :-)
Poprvé po zimě jsem fotila venku, takže jsem fotky dost přesvětlila, reálně je barva asi jen na první fotce.
Je to jen o pár odstínů tmavší než bílá.
Manžel ho okoukl a pravil, že je to Zaklínač :-) Tak teď už ho tam vidím taky, ale jméno Erik mu zůstane.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eďa Eďa | 11. června 2011 v 13:04 | Reagovat

No je úžasný. Ještě bych mu změnila oči, takhle tam pořád vidím ještě toho Harleye:-)Má parádní nátělník, vypadá fakt úchvatně. Erica mám ráda toho seriálového, protože jsem knížky ještě nečetla. A ten se mi líbí moc, stokrát víc než Bill. A jak je vysoký... hmm:-)

2 Elea Elea | Web | 11. června 2011 v 13:10 | Reagovat

Jujda je udělaný opravdu krásně :-D, jsi šikulka. A změna mu sedla. Jinak má manža pravdu, ještě trochu úprav po boji a muže to být Geralt z Rivie (mimochodem má velmi oblíbená postava :-D). Masadila jsi mi tím broučka do hlavy :-? :-D .

3 ľubo ľubo | 11. června 2011 v 13:41 | Reagovat

Je úžasný, vlasy mu veľmi pristanú, i keď ešte keby boli o trošku tmavšie ako na prvej fotke, bolo by to fajn.:) Ja som proste zaujatý proti veľmi svetlým vlasom. Ale myslím si, že pri mojom nízkom počte vecí, ktoré mi môžu vadiť sa to dá ospravedlniť, mám pocit, že ostatní zberatelia majú toho, čo im vadí oveľa viac. :-D
Môže to byť ináč aj Legolas.:)

4 surfinie surfinie | 11. června 2011 v 14:19 | Reagovat

[1]: Bill je hnusák, knižní je ještě horší než seriálový, a zase Erik je knižní větší klaďas, a je víc galantní a noblesní než seriálový, ale i seriálový Erik je fajn, dobře udělali, že mu ostříhali hned po pár dílech vlasy, herci to mnohem víc sekne :-)Skarsgård je k sežrání, celých 193 cm :-)
Na oči si netroufám, přece jen Harley není za babku, nerada bych ho zvrzala :-( ale máš pravdu chtělo by to menší úpravy.

[2]: Ano Geralt je i můj oblíbený hrdina, jen mě ničí jak dlouho trvalo, než se dobral šťastného konce...

[3]: Já vím ani já jsem neplánovala tak moc světlou, ale v acetátu jednak není takový výběr, a jednak je to obzvlášť v těch blond odstínech kup naslepo, a teď zrovna není situace, že bych si objednala šest odstínů a pak z nich vybírala, vzala jsem ten jeden a připadal mi použitelný, tak ho chlapec dostal :-) ale já jsem spokojená, ono je to v reálu jiné než vylézá z fotek, mě se líbí moc, jsem ráda, že jsem ho změnila, Legolas mě taky napadl, ale přece jen ten měl něžnější rysy,

5 Elea Elea | Web | 11. června 2011 v 14:29 | Reagovat

[4]: To je pravda...trvalo to dlouho. Mám ho moc ráda i serialové podobě, ikdyž nad knížní podobu není. ;-)

6 surfinie surfinie | 11. června 2011 v 14:35 | Reagovat

[5]: Já jsem četla jen knihy, seriál jsem zahlídla jeden díl polské produkce a ten mě neoslovil, takže jsem na něj nekoukala....ale nějaký kvalitně udělaný seriál bych si nechala líbit :-)

7 nauriel nauriel | Web | 11. června 2011 v 15:16 | Reagovat

Tak musím říct, že v první chvíli mě napadl Legolas, asi na třetí fotce Zaklínač :-D Je skvělý. Taky jsem uvažovala, že si koupím HD a trochu se v něm povrtám, ale zatím je to jen ve fázi toužení. Mě se ty světlé vlasy na něm líbí, zase aspoň trochu vyčnívá z řady, dobře jsi vybrala a udělala jsi mu i pěkný účes. On má takové neutrální obočí, že může mít na hlavně téměř cokoli... A co kotlety? Necháš, nebo časem umažeš?
A propos, jaké ten Erik má mít podle knížky oči? Já jsem se k True Blood ještě nedostala... Snad časem ;-)

8 surfinie surfinie | 11. června 2011 v 15:36 | Reagovat

[7]: Díky, já jsem s ním taky spokojená, zase vypadá jinak, zvažuju co s kotletama, možná zkusím přebarvit na světlo nebo umazat, ještě nevím,
jojoj...myslím že hodně světle modré, ale jistá si nejsem, já jsem prvních šest knih zhltala, a občas mi detaily utečou, ale plánuju si to dát ještě jednou, tak ti pak povím :-)

9 Mary Mary | Web | 11. června 2011 v 19:35 | Reagovat

Je skvelý, si veľi šikovná celý je úžasný :-D Aj mne sa hneď podobal na Legolasa, knižky som nečítala a ani seriál som nevidela, takže podobu určite neviem posúdiť. Oblečenie je skvelé. Proste nemám už čo dodať :-)

10 jitacopi jitacopi | Web | 11. června 2011 v 22:27 | Reagovat

Protože True Blood jsem též ještě nečetla, tak nedokáži posoudit. Ale spíše stejně jako Ľuba, mě napadl Legolas.
Souhlasím, že je zase jiný a hrozně mu to sluší. Přiznám se, že bílé vlasy by mě nenapadly, ale jak je vidět, tak on může mít na hlavě naprosto cokoliv. :-)
Jsem ráda, za Tvé zkušenosti, alespoň vím, co mě může při převlasování čekat. :-)

11 Elea Elea | Web | 12. června 2011 v 9:53 | Reagovat

[6]: Tak já zkoukla i celý serial, mám všechny díly, pravda co se týče efektu, je to takové jednoduché, ale líbil se mi. Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdil v acetátu, saranu a nylonu ve vlasení?

12 Vlaďka Vlaďka | Web | 12. června 2011 v 10:24 | Reagovat

barva je krásná, je hezky převlasný, ale pořád mi přijde jako Harley s parukou... ty kotletty bych rozhodně umázla... jinak mě seiál neoslovil, kluci m nevadí, ale Sooki je děsná :-? a vůbec, už mě tahle tématika pomalu přesytila, do knih už ani nemám odvahu, zhlédla jsem první řadu a pak už mi to přišlo příliš, snad nejvíc se mi líbil La Fayet či jak se to píše :-P  :-P

13 surfinie surfinie | 12. června 2011 v 12:21 | Reagovat

[9]: Díky, knížky i serál doporučuju mě se líbilo moc obojí, jen se to nesmí spojovat dohromady, moc společného to nemá :-)

[10]: Ona to není bílá, je to hodně světlá blond ale na fotkách to vylézá do bíla :-( Ještě nechávám otevřenou možnost, že mu to něčím promelíruju, ale v brzké době to nebude... ale jsem ráda, že i tak se líbí, o prázdninách ti ho přivezu ukázat :-);-)

[11]: Já jsem našla jen první tři řady, je k mání někde i čtvrtá?? Byla bych ráda za tip...Mě se taky líbil, sice té krve, ale na seriál je to udělané hezky...
rozdíl ve vlasení saranem a nylonem není velký, nylon je "umělejší", těžší, hladší, saran se mi dost při vlasení cuchá, když snůpek dělím na pramínky pořád mi z toho utíkají vlásky pramínky se rozjíždějí, výhoda acetátu je ta, že příjde v ideálních pramíncích, které drží až do prvního umytí, takže mně se to vlasí asi dvakrát tak rychleji než saranem, pravda saran působí luxusněji, acetát je na bázi celulózy a je takový na omak sušší a křehčí, saranový vlásek se chvíli natahuje než praskne acetátový se hned přetrhne, ale zase blond odstíny v saranu na mě působí moc uměle, hnědé jsou perfektní, ale special wishes mám navlasenou saranem ash blond, a vlasy hážou šílený umělý lesk, acetát a kanekalon jsou matnější a mě připadají přirozenější,ale nevýhoda acetátu a kanekalonu je v malém výběru barev, takže používám jak saran tak kanenkalon, tak acetát, chystám se třeba vlasit edeline, a tam určitě půjdu do saranu, v acetátu bych si to nenamíchala, nemá dost odstínů

[12]: No jo u mě je to dané tím, že jsem zase nemocná tak se něčím musím bavit, a odnesl to harley :-)To je i důvod proč mám čas na čtení a sjíždění seriálu... napřed jsem četla knížky a když jsem skončila s poslední dostupnou tj šestou, z nudy jsem se vrhla na seriál, napřed jsem se podívala na jeden díl a řekla si, že to teda ne, taky se mi děsně nelíbí sooki, ty její rty mě přímo iritují, ale nakonec jsem se k tomu z nudy vrátila a zalíbilo se mi to i na annu Paquin jsem si nakonec zvykla :-) knížky o sooki doporučuju, je to zase něco jiného než ostatní upířina, jsou to spíš takové detektivky, ale nesmíš si to spojovat se seriálem je to úplně jiné, seriál radikálně předělali, rozhodně je to dobré oddechové čtení, na dovolenou ideální :-) :-D

14 Vlaďka Vlaďka | Web | 12. června 2011 v 12:54 | Reagovat

[13]: já myslím, že když mu umažeš ty kotlety a třeba trochu pozměníš očka nebo obočí, bude dokonalej ;-) mě se moc líbí ta barva vlasů 8-)

je to asi jako s Upířími deníky, seriál je děsnej, ale knížky jsou super, tedy až na tu poslední, to už je trochu schizofrenní.... mě se docela líbí Škola noci, ale žádné veledílo to taky není, jen se to dobře čte ;-)

15 surfinie surfinie | 12. června 2011 v 13:08 | Reagovat

[14]: Uvidíme časem, jak už jsem psala já se těch úprav bojím, kdybych zvrzala cutieho, ani by to nebolelo, za 360 kc to není taková ztráta, ale harleye bych fakt želela...
školu noci zase neznám já, viděla jsem upoutávky, ale nečetla jsem, upíří deníky jsem zkoušela oboje ale ani jedno mě nevtáhlo, přišlo mi to moc teen, True blood se mi líbí, že je to už o dospělých, ne o dětech, většině postav je těsně pod a nad třicet, krom upírů :-) a taky že to není úplně od začatku jasně dané, kdo je ten pravý se kterým se hlavní hrdinka dobere štastného konce, je trochu jako angelika, proleze  těch postelí poněkud více, a já jí fandím :-D jsou tu sice náznaky, že by to mohl být erik, ale nevsadila bych si na to :-)

16 Elea Elea | Web | 12. června 2011 v 16:41 | Reagovat

[13]: Moc děkuji za odpověď, já měla knížky půjčené z knihovny. A jakou řadu máš na mysli, v roce 2001 byl natočený film,v roce 2002 ho následoval seriál o 13.dílech. Poté byl inspiraci k vytvořeni 2 PC her. Nevím zda bylo natočeno ještě něco :-? , ale myslím, že už ne. Ale možná jsem nepochopila dotaz . Jinak na hellspy.cz jsou všechny díly.

17 surfinie surfinie | 12. června 2011 v 16:52 | Reagovat

[16]: Aha já mám na mysli tenhle seriál http://www.edna.cz/true-blood/epizody/1/, na ulozto jsou díly z prvních tří řad, po těch filmech se kouknu, ale pokud vím, knížek napsala autorka zatím jedenáct a snad to není konečný počet, do češtiny je jich přeložených osm :-)

18 Elea Elea | Web | 12. června 2011 v 19:15 | Reagovat

Aha , tak to jsem se neorientovala :-D . Já byla u Geralta :-D. Tohle jsem popravdě nečetla a ani neviděla..jsem ostuda :-P .

19 surfinie surfinie | 12. června 2011 v 19:21 | Reagovat

[18]: Ne to já jsem se asi ztratila :-) True Blood není tak hlubokomyslná literatura abys měla mít špatný pocit z toho, že jsi to nečetla :-D to fakt ne... :-)

20 Vlaďka Vlaďka | 15. června 2011 v 10:46 | Reagovat

[15]: ono v upířích denících je to taky takové nejisté a ve škole noci jsou zajímavé dějové zvraty, ale v podstatě nejlepší upírovina je pro mě stále Dracula :-D  :-D koupila sem si i první dva díly vampýrské akademie, ale strachy jsem ještě ani nenakoukla :-P obávám se, že to bude okopčená škola noci :-P  :-P zítra vychází další díl právě školy noci, tak v pátek už se zas konečně dozvím něco nového :D jinak jsem si koupila i první díl těch Nesmrtelných, myslím Napořád se to jmenuje, ale to už se vážně nedá číst, to je prachsprostě okopírované Stmívání, na to už vážně nemám žaludek :-D

21 Lexy Lexy | 19. června 2011 v 23:38 | Reagovat

je uchvatny!!! uplne mu to svedci :)
ja som si prave zalozila blog. zatial tam mam nejake barbie na predaj (aj fashionistas) budem rada ak sa prides pozriet.
http://dollworld.blog.cz/

22 Aivyysh Aivyysh | Web | 16. července 2011 v 11:07 | Reagovat

Hodně mi Připomíná Legolasa z pána prstenů .. =)

23 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 20. července 2011 v 9:34 | Reagovat

Vis, co nechapu, jaktoze jsem ho jeste neokomentovala. Vypada uzasne. Tak vypada uplne jak nejaky Legolasuv elfi bracha :-) Jen mu zabrousit usi :-D Jak ja miluju dlouhovlase chlapy.

24 Peposek Peposek | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 22:44 | Reagovat

Pravdu díš....:-)

25 Reeney Crutt Reeney Crutt | E-mail | 25. července 2016 v 22:53 | Reagovat

Skvělej a krásnej kluk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama